mydlo-umenie

classic Klasický list Seznam threaded Témata
8 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

mydlo-umenie

sysa
Tento příspěvek byl aktualizován .
ahojte,
keďže som prudko tvorivá  a mysticky cítiaca duša žijúca v súlade s prírodou,vyrobila som na sv.Jána mydlo.Jánska noc je o letnom slnovrate o oslave života a vďake atď..Tejto magickej noci som zasvätila aj venovala mydlo .Podelím sa s vami aspoň o foto.Spln noci svätojánskej

Odpovědět | Témata
|

Re: mydlo-umenie

tomina
Tento příspěvek byl aktualizován .
ne, ne sysa, ty se s námi pěkně prosím podělíš i o postup, jak jsi této krásy docílila. to mýdlo je prostě kouzelné
Tomina

už sem lezu aspoň po desátý a nemůžu se vynakoukat - čím jsi barvila modrou?
Odpovědět | Témata
|

sysa
Odpověď na tento příspěvek od sysa
tamina,je to hrozne jednoduché,aj keď som to v hlave nosila cca 2 týždne:-)...keď som ho dokončila napadli ma ďalšie zlepšováky...chcela som sa farebne priblížiť nočnej oblohe no zároveň som nechcela použiť veľa umelých farieb,keďže mydlo je z čerstvého kozieho mlieka a navoňané 100%silicami.Tak som použila aktívne rastlinné uhlie plus pár kvapiek modrej farby do mydla za studena.Pridávala som postupne dokiaľ to nemalo ten správny odtieň.Keby nebolo z mlieka neviem aký by bol farebný výsledok.
mesiac je z kokosového mlieka "nafarbený" mrkvou,urobíš si dopredu a už ho len vkladáš.nabudúce aj do mesiačika vložím bielu štruktúru,bude to krajšie :-)
Odpovědět | Témata
|

tomina
chodím se na něj pořád koukat, je nádherné
díky za tip
Tomina
Odpovědět | Témata
|

sysa
Tomina,ďakujem...mám pocit,že toto mydlo patrí do zbierky-na pozeranie,aj voňanie:-)aspoň kamarátky ako ho videli,tak si ho hneď zarezervovali,vraj ako dekorácia na nočný stolík:-)) tiež sa naň rada pozerám,má v sebe niečo "magické",predsa len robila som ho v magickú Svätojánsku noc:-)
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Odpověď na tento příspěvek od sysa
Teda Sysa, krááásne!!!
Odpovědět | Témata
|