mýdla,co mi udělala radost :-)

classic Klasický list Seznam threaded Témata
4 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

mýdla,co mi udělala radost :-)

samaja
radost mi mýdla udělala tím, že vypadají, jak jsem chtěla já, ne jak chtěla mýdla :-D

uhlová šalvěj

jílový šeřík

intim mýdlo

víření přírody

a jílové trio
Lu
Odpovědět | Témata
|

Re: mýdla,co mi udělala radost :-)

Iris
Vow!!!..nádhera;-)..dlouho jsem tu nebyla,přes léto jsem kvůli rekonstrukci balkonu a nedostatku místa a také kvůli dovoleným a vedrům dala mýdlopauzu,ovšem zásoby pomalu docházejí,poptávka se zvyšuje,dnes objednávám další suroviny a od září v mýdlaření pokračuji.
  To šeříkové..sehnala jsi někde šeříkovou esenci?Jinak opět chválím,všechny je máš luxusní
Odpovědět | Témata
|

DeeDee
Odpověď na tento příspěvek od samaja
Wow! Krása, krása :-) Jak jsi udělala tu uhlovou šalvěj? Barvu a strukturu? :-) V první chvíli jsem si myslela že to ve vyfocené zabalené v celofánu :-D Úžasné. A ta tmavě modrá barva je z čeho?
Odpovědět | Témata
|

Iris
Odpověď na tento příspěvek od samaja
Můžeš Samajo hodit receptík a postup na Uhlovou šalvěj a to Víření?..Já se dnes konečně vrátila po letní pauze k mýdlaření,spáchala jsem čtvero druhů,až vyndám a nakrájím,přiložím fota.Chtěla jsem stvořit něco podobného,jako máš tu Uhlovou šlavěj..něco jemně proužkatého,ale hmota mi tak rychle tuhla,že jsem byla ráda,že jsem to narvala do formy dvoubarevně.A tuhly mi rychle všechny čtyři..při jaké teplotě mícháš oleje a louh.roztok?