kyselina benzoova

classic Klasický list Seznam threaded Témata
2 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

kyselina benzoova

snowlady
este k tej otazke na ktoru som sa pytala ohladom konzervantov do mydla, ani ja ich nepouzivam a mam par receptov co som si nasla, ze par kvapiek konzervantu tam ist musi....docitala som sa, ze sa zvykne pouzivat do mydla kyselina benzoova, kde ju kupim? rozmyslala som aj nad tee thee olejom, ale on je podla mna prilis aromaticky a bojim sa, ze ked ho pridam do mydla tak mi prekryje vonu, po ktorej chcem, aby mydlo vonalo....
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

Re: kyselina benzoova

Evik
Administrátor
Ahoj snowlady :)

ďakujem, že ďalšiu otázku píšeš už sem!

Domáci mydlári sa delia na dve skupiny - tí čo pridávajú konzervanty, a to je väčšinou extrakt z grepfruitových jadierok, alebo - a tých je väčšina - nepridávajú žiadne.
Dôvodov je niekoľko - za prvé, v mydle panujú také nepriaznivé podmienky pre baktérie, že sa konzervovať nemusí. Áno, existujú extrémne baktérie schopné žiť v alkalických podmienkach, akurát si nie som istá, prečo by si vyberali práve mydlo a v porovnaní s baktériami s ktorými prichádzaš do styku každý deň na bankovkách, kľučkách, záchodoch je to úplné detské ihrisko. Osobne mám mydlá, čo sú 5 rokov staré a nič sa im nestalo, sú stále úplne v poriadku.

Jediné čo je potrebné - ak máš veľa olejov je antioxidant.

Problém z konzervantami je aj taký, že majú obmedzené Ph pôsobnosti. Len veľmi málo syntetických konzervantov znesie alkalické Ph mydla - teda nad 9.
Napríklad kyselina benzoová je účinná len v kyslom prostredí. Prečo? Pretože je to kyselina a v zásaditom zreaguje na iný produkt. Používa sa na kvasinky a proti plesniam, proti ktorým je najúčinnejšia. Tým nesvedčí alkalické prostredie.

Neviem, prečo v nejakom mydlovom recepte používajú kyselinu benzoovú, nemá žiadny účinok, takže zrejme je to z nevedomosti.

Najbežnejší konzervant, ktorý pôsobí v alkalickom prostredí (cca 8) sú parabény. Parabény sú veľmi podozrivé z rôznych nežiadúcich a karcinogénnych efektov, a ja nevidím dôvod ich používať vo svojom mydle. navyše by muselo mať ph 8, čo nemá....

Existujú potom špecializované zmesi syntetických konzervantov pre Ph vyššie ako 8, ale to na Slovensku určite nepredávajú len tak, a netuším kde by sa dali mimo zahraničie zohnať. Nestojí to vôbec za to, ak vyrábaš mydlo doma a ak ho chceš vyrábať komerčne, tak to si treba prečítať potom nariadenia, kde to je podrobne popísané.

Dúfam, že som saspoň trochu pomohla.