Prosím, prečítajte si

classic Klasický list Seznam threaded Témata
7 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

Prosím, prečítajte si

Evik
Administrátor
Toto podfórum je venované všetkému spojenému s Jarnou výmenou mydiel a kozmetiky 2013 - čo ste dostali, recepty k produktom i Vaše názory!
Odpovědět | Témata
|

Re: Prosím, prečítajte si

Sysa
mňa by zaujímalo načo sa niekto prihlasuje do výmeny,keď potom nereaguje.V tomto prípade mám na mysli Emoke.
Odpovědět | Témata
|

ZuzkaC
Tak to je mrzuté :-(
Já se snad tento týden dostanu k tomu, abych vše  nafotila a vložila.  Celá akce se mi moc líbila, je opravdu inspirativní - a Evce velký dík za organizaci.
Odpovědět | Témata
|

maka
Odpověď na tento příspěvek od Evik
ja cakam este druhu zasielku.. veru je to inspirativne, skoda, ze uz som mydla zacala pouzivat, tak neodfotim, sa vytesujem, dufam, ze aj baby, ktore menili so mnou budu spokojne s mojimi mydlami..
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Odpověď na tento příspěvek od Sysa
Humm, dúfam, že sa ozve a že sa jej nič nestalo... nereaguje ani na emaily? Ja čakám ešte tri zásielky, o dvoch viem, že prídu neskôr, akurát nemám správu od Dáši Kralovičovej - hádam sa mi ozve, nech viem, či jej vôbec prišla tá moja...

Inak súhlasím, tiež mi trvá než to všetko nafotím a zdokumentujem a potom to ešte človek musí vyskúšať... ale to je hádam tá najlepšia časť výmeny, ak nepočítam radosť z doručeného balíka... :)
Liv
Odpovědět | Témata
|

Liv
Odpověď na tento příspěvek od Evik
Vyborny napad, idem fotit a dokumentovat :o) napiseme aj od koho mydielka su alebo zachovame anonymitu?
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Liv, dobrá otázka, asi ako chceš, obe majú svoje výhody a nevýhody...