Novoročná výmena mydiel!!

classic Klasický list Seznam threaded Témata
27 zpráv Volby
12
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

Novoročná výmena mydiel!!

Evik
Administrátor
Milé supermydlárky a supermydlári! :)

na blogu som uverejnila nový príspevok vyzývajúci na zapojenie do korešpondenčnej hry výmeny mydiel!

http://evikevik.blogspot.com/2011/11/vianocna-novorocna-vymena-mydiel.html

Odkukala som túto myšlienku zo zahraničia (USA, Francúzsko), kde to frčí a zdá sa mi to byť super nápad. Tak ak sa chcete pridať, vyplňte prosím na doodli svoj záujem:

http://www.doodle.com/4iwsqqehq6es3vde

Už premýšľam, ktoré mydlo budem posielať....!

Evik
Odpovědět | Témata
|

Re: Novoročná výmena mydiel!!

Evik
Administrátor
Skvelé, podľa doodle sme zatiaľ 4 - pevné jadro tohoto fóra v zložení Karkulka, Duun a ja, no a ešte sa k nám pridáva Nahar - zatiaľ neviem kto to je, ale snáď odhalí svoju identitu v čase výmeny.

Počkáme kto sa ešte pridá, zatiaľ si dámy pripravte mydlá na výmenu! :)

Napadlo ma aj, že by sme to v tomto malom počte mohli spraviť niečo ako výmenu podľa zoznamu - každá z nás poskytne zoznam mydiel na výmenu, z ktorej si budú môcť ostatní vyberať jedno, takže každý dostane mydlo, ktoré ho najviac zaujalo?

Hum, ale zas by sme tým prišli o moment prekvapenia, čo sa asi bude v balíku nachádzať :)
Necháme na teda radšej výber osoby ktorá mydla posiela?

Čo by sa Vám viac páčilo?
Odpovědět | Témata
|

duun
Nápad s výberom zo zoznamu sa mi pozdáva.. ;)
A zoznam nemusí obsahovať fotky, tak nejaký moment prekvapenia predsa len ostane..
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
duun napsal(a)
A zoznam nemusí obsahovať fotky, tak nejaký moment prekvapenia predsa len ostane..

V prípade, že tie mydlá už nepoznáme z tohoto fóra :)
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
Odpověď na tento příspěvek od duun
Veľmi šalamúnske rozhodnutie ako v rozprávke.Prísť pešo aj nepešo,oblečená aj neoblečená,vybrať si mydlo aj nevedieť.Súhlasím,nech chcete akokoľvek,len Vás poprosím mne so sádlom nie.
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
KARKULKA napsal(a)
Súhlasím,nech chcete akokoľvek,len Vás poprosím mne so sádlom nie.
Ah, veľmi dobrá pripomienka, podobne mne takisto nie sádlo ani loj, ďakujem!
Odpovědět | Témata
|

duun
Jasné, vezmem do úvahy %)
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
Prepáč,duun,nemám nič proti mydlu so sádlom a lojom,len som vegetariánka.A čo keď Tvoje mydlá budú na zakusnutie.A to som len teraz zistila,že väčšina mydiel sa vyrába zo sádla.
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
KARKULKA napsal(a)
Prepáč,duun,nemám nič proti mydlu so sádlom a lojom,len som vegetariánka.A čo keď Tvoje mydlá budú na zakusnutie.A to som len teraz zistila,že väčšina mydiel sa vyrába zo sádla.
Aj ja som, Karkulka! Pre mňa práve to bol podnet vyrábať vlastné mydlo...
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Ahoj mydlári a mydlárky po Vianociach! Dúfam, že ste prežili pekné sviatky, a že obdarovaní boli nadšení z Vašich mydiel :)

Netreba ale zabudnúť na našu novoročnú výmenu mydiel! Zatiaľ je nás 5, čakám na kontakt od Nahar, ale ak máte chuť môžeme to spustiť už tento týždeň. Ja teda budem doma až v sobotu, takže skorej ako budúci pondelok mydlá nemôžem poslať, ale to neznamená, že si ich nemôžete medzitým vymeniť medzi sebou. Takže, ak dostanem od Vás potvrdenie, kto ste už pripravení, tak to môžeme spustiť.

Všetko budeme odteraz organizovať cez fórum a emaily.

Mydlu zdar!
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
Výborne,teším sa.Ako to budeme robiť?Napíšem zoznam,aké mám mydielka a vy si vyberiete?Anonymné alebo s fotečkami?
Odpovědět | Témata
|

duun
Odpověď na tento příspěvek od Evik
Takže ja som si už spravila kôpky. Každý dostanete niečo iné ;) Moje kôpky majú cca 170g. Mydlá mám menšie, tak posielam po dve. Prepáčte, že nebude výber, ale po sviatkoch mi ostalo z každého druhu len jedno-dve mydlá a ostatné sú nedozreté, takže preto. Na mail prosím poštové adresy: 25277@list.ru Svoju pošlem v odpovedi.

Kritiku a pripomienky píšte sem ;)

Kto je NAHAR???
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
Moje mydlá majú presne tú istú charakteristiku-nie veľké,ultra ľahké a dosť čerstvé.Dúfam, že Vám to nebude veľmi vadiť.
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
Odpověď na tento příspěvek od duun
A ešte niečo,voňajú iba jemne,čiže skoro vôbec.Moja adresa:   juhaszip@extel.sk
Odpovědět | Témata
|

duun
Odpověď na tento příspěvek od KARKULKA
KARKULKA napsal(a)
Moje mydlá majú presne tú istú charakteristiku-nie veľké,ultra ľahké a dosť čerstvé.Dúfam, že Vám to nebude veľmi vadiť.
Pravdaže nebude ;) Teším sa! Napíš k nim, dokedy ich treba nechať na pokoji ;)
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Odpověď na tento příspěvek od KARKULKA
No práveže neviem kto je Nahar, ale prihlásil/a sa do doodle. Takže čakám, že sa ozve s adresou. Moja adresa je evkastar@gmail.com, s mydlami to mám podobne ako Vy, po sviatkoch mám doma trochu "vymetené", ale všetky mydlá mám dozreté a pomerne veľké, nechala som naschvál niekoľko exemplárov pre výmenu.
Môj zoznam je teda krátky, môžete si vybrať z nasledovného:

1) Masážne mydlo s fazuľkami mungo (na blogu) - Olivový olej, Olej z hroznových jadierok, Kokosový olej, kakaové maslo, palmový olej, maslo karité, EO ravensara + limetka

alebo

2) 90% olivové mydlo (na blogu) - 90% olivový olej, 10% ricínový, za studena v rúre, žiadne EO, vonia po olivovom oleji

alebo

3) Trojfarebné (nie je na blogu) - olivový olej, kokosový olej, palmový olej, ...hum, a zbytok si nepamätám, musím sa pozrieť :) Vôňa tuším levanduľa, červeno-žlto-modré (farbené minerálnymi oxidmi)
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Ak by Vás zaujali dve mydlá, môžem tie veľké prekrojiť a poslať Vám menšie exempláre dvoch.
Odpovědět | Témata
|

duun
Odpověď na tento příspěvek od Evik
Tak už mám mydlá od Karkulky a od Evik ;) Je to zvláštne mať doma mydlá, ktoré som nerobila ja ;) Najradšej by som ich niekde vystavila na ozdobu, ale to by nebolo fér ;) Takže ich budem postupne skúšať a referovať o výsledkoch. Evik, doma padla poznámka - "A čo keď tie fazuľky v odpade začnú klíčiť?" - Aké s tým máš skúsenosti? %))
Odpovědět | Témata
|

Evik
No to je práve špeciálna vlastnosť mydla, že je to vlastne 3 v 1 - mydlo, masážne guličky a po vyklíčení fazuliek je to kefa... ;)
Odpovědět | Témata
|

duun
Evik napsal(a)
No to je práve špeciálna vlastnosť mydla, že je to vlastne 3 v 1 - mydlo, masážne guličky a po vyklíčení fazuliek je to kefa... ;)
Sa tu rehoceme ako blázni ;)...
12