Moje prve pokusy

classic Klasický list Seznam threaded Témata
5 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

Moje prve pokusy

cora73
Ahojte,tak som sa k Vam uz aj ja pripojila a samozrejme,uz ma to naplno chytilo  Zatial mam za sebou 4 "pokusy",a 2 mydla uz s uspechom pouzivame...

Toto je moje uplne prve s kurkumou-takze je troska stipkave... Nie je moc tvrde,rychlo sa minie,ale spravila som si z neho aj tekute a mam skvelu hladku pokozku..Bohuzial vôňa nic moc,aj ked som tam dala 2 flasticky es.oleja..

Toto je moje druhe,je to mydlo s makom,skoricou a zelenym jacmenom,tvrdost akurat a krasna skoricova vôňa

tieto dve su robene vcera,jedno je "vianocne",s vôňou medovnika a skorice a druhe je kavove...

Tak sa tesim na dalsie inspiracie..

Pekne mydlove dni zela

Korina
Odpovědět | Témata
|

Re: Moje prve pokusy

Evik
Administrátor
Ahoj Korina,

teda, ja čumím, aké super mydlá! Úplne si ma dostala s tým tretím, kde máš klinček, vyzerá to ako prekrojené jablko, to si tam dávala po nakrájaní? Kávové vyzerá tiež super-duper :) Vitaj medzi mydlármi !
Odpovědět | Témata
|

cora73
Ahoj Taenia,

dakujem za privitanie.. :-)

Klinceky som vtlacala hned po nakrajani-cca po 18-tich hodinach od vyroby,lebo som mala nestihacky...Beriem to skor ako design,ja osobne si ich potom asi vylupnem,predpokladam,ze by pri umyvani dost skriabali..Prvotny zamer bol uplne iny,experimentovala som s formami-chcela som zelene mydlo s hviezdicovym stredom inej farby,ale nevyslo to..
Soapcalc je super vec,akurat sa mi nedaria vone,jedine,co stale vonia je to skoricove,tam som dala skoricu aj skoricovu aromu.
V hlave je kooopec napadov,len casu malo pri detoch a zamestnani..:-)))
Odpovědět | Témata
|

tomina
šikulka šikovná, krásná mýdla, kávové je jako dortíček, jen se zakousnout, mňam
Odpovědět | Témata
|

Iveta
Odpověď na tento příspěvek od cora73
prosim ta ako si si spravila z toho prve tekute mydlo?