Moje balíčky

classic Klasický list Seznam threaded Témata
2 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

Moje balíčky

Suri
Na toto téma už dlouho čekám, protože toto byla moje první výměna a byla pro mně obrovskou inspirací a motivací. Máte to taky tak? Jsem strašně zvědavá co jste kdo vyměňovali a jaké to bylo. Podělíte se?

Já jsem dostala první balíček od Pavlíny z Brna a bylo v něm konopné mýdlo, které krásně voní (možná hřebíček?), má krásnou zelenou barvu, jsou v něm kousky lístečků konopí (asi) a má krásný úplně hladký čtvercatý tvar. Moc by mně zajímalo, jak mýdla krájíte, já je takhle hladká nemám. Mýdlo bylo moc hezky zabalené v kytičkovaném celofánu.
Potom jsem dostala Suchou hydratační masku, je v ní kaolín, konopné semínko, zelený jíl a mandle. Ještě jsem nevyzkoušela, ale těším se na ni. A pak byl v balíčku ješté konopný balzám, ten je moc fajn - mažu. :-)
Díky moc za výměnu, výrobky jsou super.

Druhý balíček dorazil přímo od Evika:
Mýdlo s kozím mlékem - krásné balení, krásný tvar i vůně (jak jinak, že?), tohle je první mýdlo, které skončilo u nás ve sprše a je skvělé. Díky němu jsem objednala různé EO a musím do těch vůní konečně trochu proniknout!
Dýňové mýdlo - krásné, dvoubarevné s linkou a na vrchu zdobené měšíčkovými lístky - nemydlím, zatím je na ozdobu.
Krém s orchideou (z blogu) - nádhera, má moc příjemnou konzistenci, spolu s krémem z dalšího balíčku je to první domácí krém, co jsem vyzkoušela a jsem nadšená. (mám problém s tou růžovou vůní, tu nemám ráda, ale za to nemůže krém).

A pak jsem dostala balíček od Tominy, plný úplně skvělých věcí (a dost jejích receptů je tady na fóru):
ovesný oleťový krém, oční vypínací sérum - z toho jsem úplně vedle sebe :-), zubní bělící krém s badyánem, pevný šampon na vlasy s gerániem (skvělý) a vlasový kondicionér (ten se musím naučit používat - opravdu opatrně v malém množství, aby vlasy nebyly mastné), dvě naprosto nádherná mýdla s razítkem - jedno bylinkové (mátové?) a druhé bílo modré s nádhernou linkou. A to není všechno! Dostala jsem ještě konopnou mast (neuvěřitelně silnou - jak jí děláš?), SOS aloe vera koncentrát, zázračný ocet Čtyř zlodějů, šumivec (sypká verze bomby) a koupelovou sůl s levandulí.
Takže ti Tomino pěkně děkuju za úžasnou výměnu, vlastně jsem vůbec nevěděla, co všechno se dá doma vyrobit (něco jiného je číst o tom v článku a mít to v ruce), takže mám na cestě ingredience asi za dva tisíce. Díky!

Čtvrtý balíček ke mně bohužel nějak nedorazil.

Díky Eviku za organizaci výměny. Pro mně to bylo super a chtěla bych vzkázat, těm co třeba váhají - určitě se do příští výměny zapojte i jako úplní začátečníci je to velká inspirace  a dobrodružství.
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

Re: Moje balíčky

Susu
Ahoj, taky jsem se při výměně hodně inspirovala. Také jsem si vyměňovala s Pavlou z Brna to konopné mýdlo bylo vážně skvělé. To bych chtěla zkusit vyrobit. Tu suchou masku sem zatím nepřišla na to jak ji používat (?) tak sem ještě neměla odvahu ji vyzkoušet. A s Tominou jsem si také vyměňovala a to ti povím to byla teda NÁLOŽ !!! :)