KAM ZMIZLA KARKULKA?

classic Klasický list Seznam threaded Témata
7 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

KAM ZMIZLA KARKULKA?

Evik
Administrátor
Neviete niekto, čo je s Karkulkou? Aj som jej asi pred mesiacom písala email, ale neodpísala mi. Že sa už dlho neobjavila online... Duun, nemáš predstavu?
Odpovědět | Témata
|

Re: KAM ZMIZLA KARKULKA?

katka
snad je v poriadku, ale nedalo mi - ten nazov je dost dobry
:)
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Haha, no vidis, vobec ma to nenapadlo :) Hihi
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
Že by ju zožral VLK?
Ani náhodou,žije a každý deň číta Tvoj blog aspoň 5krát.Mrzí ma,že som nečítala Tvoju správu,starý počítač so starou emailovou adresou je nefunkčný,uvidím,či sa s tým dá niečo urobiť.
Dosť dlho som nerobila mydlo,asi ich mám priveľa.AJ keď...   skúšala som farby do mydiel-dobre,dobre.ale prírodné sú predsa akosi krajšie a lepšie.Urobila som s mrkvovou šťavou,že možno ostane oranžové,ani náhodou,ale žlté ružičky sú tiež pekné.
A nakoniec GRAND FINALE : konečne som dostala inšpiráciu splniť domácu úlohu,ktorú si nám zadala už dosť dávno,trojfarebné prúžkované mydlo.ZAUJÍMAVÝ výsledok,budem referovať.
Skúšala som aj orechy na vlasy s menším zlepšovákom,tiež napíšem.
Ospravedlňujem sa za mlčanlivosť,už som ale späť!
Odpovědět | Témata
|

katka
sranda pokracuje, lebo ja robim pre lesoochranarov, LZ VLK
;)
Odpovědět | Témata
|

KARKULKA
No a už je to tu!Daj si pozor Karkulka,VLK je na blogu.A potom,že píš.
Odpovědět | Témata
|

Evik
Administrátor
Ahooooj Karkulka!

Neboj sa, tento vlk je (hádam) neškodný, ale už nikdy sa nám prosím takto nestrať! :)
Som rada, že si naspäť, a veľmi ma zaujíma Tvoj zlepšovák k orechom a takisto úloha! Ja som sa na to už išla podujať - chcela som spraviť duplikát - aj som si recept dôkladne odhadla a pripravila a potom sa mi pokazil počítač a tá námaha ostala niekde na harddisku, ktorý musím vytiahnuť a skopírovať, ale to je práce, že ma to nachvíľku odradilo. Tak ma strašne teší, že som to tam nepísala len tak pre nič za nič :)

Ach a k tým orechom, ani neviem či som to tam dala už na blog, ale neskôr som ich rozmixovala na prášok a dala do vrecúška, a tak sa saponíny uvoľňujú jednoduchšie, ale stále to nie je ono....

Tak sa maj zatiaľ krásne!

E.

PS: neviem, či si ten email prečítala alebo nie, ale v podstate som Ti ďakovala za mydlá, že som nechala trochu odstáť to perníkové, a potom som ho po čase vybrala zas a malo takú luxusnú penu vo vani, ako máloktoré... :)