JAK MI NOČNÍ HOSTÉ MÁLEM SEŽRALI MÝDLO

classic Klasický list Seznam threaded Témata
3 zpráv Volby
Odpovědět | Témata
Otevřít tento příspěvěk v zobrazení vlákno
|

JAK MI NOČNÍ HOSTÉ MÁLEM SEŽRALI MÝDLO

tomina
Chlapi u nás ve vsi měli "dokopnou" a že se pak jako sejdou v hospodě a konec sezóny oslaví.....říkám si prima, mám volné odpoledne i večer....budou vánoce, aspoň si udělám zásobu mýdla na vánoční balíčky.
Jak tak koumám, čím podarovat známé, říkám si - pytlíček dobré brazilské kávy a k tomu "dortíček", to bude ono!!!!
No a když mejdlíčko, které má vypadat jako dortíček, tak se samo nabídlo MÝDLO KOKOSOVÉ

A tak jsem si sestavila recepturu, navážila oleje.......a tak dále......a hotové mýdlo jsem odložila do spíže do chladu - aby mi neprošlo gelovou fází.

Pak jsem si ještě udělala další dvě várky mýdla....uklidila....a hup do pelíšku.
Najednou mě probralo bouchnutí dveří, hlasy....no oni ti darebáci neměli dost a z hospody je vyhodili...a tak to vzali rovnou k nám domů :-)

Říkám si,  buď jako myška, nebo je budeš muset do rána obletovat.....už jsem skoro zase spala, když jsem zaslechla:
"Hele, kluci, ta moje zlatá holka nám upekla buchtu, dáme si ke kafi".......tak rychle jsem ty naše schody nikdy neseběhla :-), brala jsem je snad po třech:-)......no a v kuchyni stojí moje drahá polovička nad tím mým mýdlem....s nožem v ruce, já v noční košili......a civí na nás naši čryři "unavení" kamarádi, jak mu to mýdlo strhávám z kuchyňské linky......no nebudu vám lhát, všem nám tekly slzy smíchu :-)
U nás ve vsi se o tom bude asi ještě dost dlouho vyprávět

KOKOSOVÉ MÝDLO

MOHU VÁS POZVAT NA KÁVU?

No a nakonec se pochlubím druhým mýdlem....někdy se vířívý vzor v mýdle opravdu povede

Mějte se mýdlové, Tomina
Odpovědět | Témata
|

Re: JAK MI NOČNÍ HOSTÉ MÁLEM SEŽRALI MÝDLO

Evik
Administrátor
MUHEHEHE :) Tak dobre som sa nenasmiala, ani nepamatam :DDD

Dnes mam v praci den blbec, ale toto ma fakt potesilo! Moj manzel odkedy sa napil tekuteho mydla pristupuje ku vsetkemu co vyzera ako jedlo ci napoj velmi velmi podozrievavo :)
Odpovědět | Témata
|

Re: JAK MI NOČNÍ HOSTÉ MÁLEM SEŽRALI MÝDLO

tomina
Já mu to celkem musím odpustit, mýdlo tuhlo na pečícím plechu.....bylo hojně posypané kokosem a když vezmu v potaz, že byl tak trochu společensky unaven.....tak celkem chápu, že dostal chuť na sladké :-))))
to by asi koukali, kdyby se zakousli :)))))